Vyvolávací cena: 1200,- Více zde aukce

P. Loti: Islandský rybář

Bibliofilská aukce, 206. aukce Vltavínu, bude vrcholit ve čtvrtek 30. listopadu 2023 (pozor netradičně) již od 17 hodin!

Přímo zúčastnit se aukce bude možné v prostorech Aukční síně Vltavín na Masarykově nábřeží 36, Praha 1

Předaukční výstava proběhne 27. - 30.11. v prostorách Aukční síně Vltavín po - čt 10-18 hod., v den aukce do 15 hod.

Autor: Jan Zrzavý 1890 - 1977

podpis s věnováním na titulu Jan Zrzavý, obálka a ilustrace Jan Zrzavý, úprava Z. Sklenář, ed. Nesmrtelní, vydal SNKLHU, Praha 1959, clpl. vazba s ob., 172 s., drobné opotřebení obálky, velmi dobrý stav

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek