Vyvolávací cena: 1500,- Více zde aukce

Obrazy ze života mého

Autor: Karel Hynek Mácha (1810 - 1836)

4 celostránkové barevné dřevoryty, titul, frontispis, nakladatelská viněta, iniciály, viněty, vlysy, předsádky, obálka a úprava O. Štáfl, doslov J. Schmitt, 1. sv. edice Krásných knih, dvoubarevný tisk, tiskla "Politika", vydal O. Štáfl, Praha, vazba v hedvábí se zlacenou ražbou, zlatá ořízka, Ex. 67/300, 68 s., vybledlý hřbet, jinak stav velmi dobrý

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1994, Union Studio

Stav: Lehce odřené desky, jinak velmi dobrý stav

1959, Artia

1970, Práce

Stav: Lehce pomačkané okraje obálky, jinak velmi dobrý stav