Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

Mládí

online část 206. bibliofilské aukce 2023

Jednotlivé položky budou postupně končit v pátek 1. prosince 2023

mezi 10. a 15. hodinou na aukčním portále Aukční síně Vltavín.

Naše položky si můžete prohlédnout pod odkazem níže vpravo

(jednotlivá témata nad soupisem položek lze přímo prohlédnout jejich proklikem)

Autor: Jan Vrba 1889 - 1961

podpis na patitulu J. Vrba, vyd. J. Otto, Praha, 1927, ex. 18/100 na holandském japonu v původní pergamenové vazbě se zlacením, 354s., desky ušpiněné a místy odřené, dobrý stav

20,7 x 14,8

sign. PD Boris Jirků, č. 4/30

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1957, Národní muzeum v Praze

1940, Topičova edice

přednostní výtisk, v ochaném pouzdře

Borský a Šulc

Stav: Velmi dobrý všech patnácti svazků, některé svazky mají při krajích drobně poškozené kožené hřbety