Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

Máj

Autor: Karel Hynek Mácha (1810 - 1836)

ilustrace A. Strnadel, úprava R. Hála, vyd. E. Jánská, 4sv. edice Hyperion, Praha 1941, brož., 65s, nerozřezáno, lehce zašpiněná, při okraji pokrčená obálka

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1947, Fr. Borový

Stav: V textu místy zatrháváno, jinak výborný stav knihy; horní okraj obálky jen lehce odřený

1992, TON

1988, Index