Vyvolávací cena: 2500,- Více zde aukce

Máj

Autor: Karel Hynek Mácha (1810 - 1836)

4 dvoubarevné litografie a úprava K. Svolinský, vyd. V. Šmidt, 5 sv. edice Kytice, Praha 1939, Ex. 66/300, brož., 69s, zašpiněná a při okrajích potrhaná obálka

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1963, Chr. Belser Verlag

Stav: Velmi dobrý stav knihy; horní okraj obálky lehce pomačkaný

1988, Index