Vyvolávací cena: 250,- Více zde aukce

Máj

Autor: Karel Hynek Mácha (1810 - 1836)

úvod a poznámky K. Hikl, na patitulu fotografie Máchova jezera a reprodukce básníkova portrétu od M. Švabinského, úprava E. Leschinger, 2. sv., edice Světla, sborník četby školní, vydal J. Laichter, Praha 1912, původní brož., 60s., nerozřezáno, velmi dobrý stav

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1970, Práce

Stav: Lehce pomačkané okraje obálky, jinak velmi dobrý stav

1992, TON

1996, Globus Comunicación

Stav: Nepatrně opotřebené desky, jinak velmi dobrý stav