Vyvolávací cena: 1500,- Více zde aukce

Máj

Autor: Karel Hynek Mácha (1810 - 1836)

vyzdobil J. Benda, úpr. A. Macek, vazba L. Bradáč, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1911, Ex. 380/520, původní celokožená vazba, 86s., zlatá ořízka, stav velmi dobrý

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1963, Chr. Belser Verlag

Stav: Velmi dobrý stav knihy; horní okraj obálky lehce pomačkaný

1930, Jan Fromek

1988, Index