Vyvolávací cena: 350,- Více zde aukce

Máj

Autor: Karel Hynek Mácha (1810 - 1836)

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1947, Fr. Borový

Stav: V textu místy zatrháváno, jinak výborný stav knihy; horní okraj obálky jen lehce odřený

1930, Jan Štenc

Se 70 bar. tabulkami a 107 reprodukcemi v textu

Stav: Nepatrně prohnuté zadní desky, jinak velmi dobrý stav

1993, Odeon

Stav: Velmi dobrý stav knihy; horní okraj obálky na hřbetu otřepený