Vyvolávací cena: 350,- Více zde aukce

Máj

Autor: Karel Hynek Mácha (1810 - 1836)

obálka, kresba na vazbě a 10 čb. kvašů v sépiovém tónu Z. Burian, vydala Práce, Praha 1951, pův. polopl. vazba s obálkou, 207s., velmi dobrý stav

třetí díl ze série knih o Vinnetouovi, vyd. Jan Toužimský, Praha, 1930, plpl. vazba, 409s., restaurováno, nový slepý hřbet, přední desky lehce sedřené, mírně ušpiněné ořízky, velmi dobrý stav

85 čb. ilustrací G. Roux, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat, plpl. převazba se zlacením na hřbetu, 350s., přední předsádka mírně rozvolněná, listy lehce ušpiněny, okraje desek odřené, dobrý stav

1941, Melantrich

Stav: Okraje obálky nepatrně odřené, velmi dobrý, hezký stav

1957, Národní muzeum v Praze

1981, Panorama

Profily z prací mistrů československé fotografie

Stav: Velmi dobrý stav fotografií a sešitu s textem; obálka v krajích zevnitř slepovaná, na povrchu pomačkaná a ušpiněná