Vyvolávací cena: 1500,- Více zde aukce

M. Novotný: O Písni písní

Autor: Marie Čermínová Toyen (1902 - 1980)

oznámení (prospekt) k vydání knihy s kresbami Toyen  edici "Lis knihomilův", kresba Toyen, sázel, tiskl a vyd. F.J. Müller, Praha 1931, brož, papír japon, nestr. (8s.), výborný stav

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1989, Národní galerie

1991, VBI

1956, New York Graphic Society

Stav: Velmi dobrý stav knihy; původní ochranné pouzdro opotřebené