Vyvolávací cena: 3500,- Více zde aukce

M. Marten: Básník illustrace

Autor: František Kobliha (1877 - 1962)

původní lept ve frontispisu, iniciála, titulní a závěrečná viněta dřevoryty F. Kobliha, úprava K. Dyrynk, za vedení K. Dyrynka tisk Státní tiskárna v Praze,  vydal k padesátým narozeninám Františka Koblihy jako první soukromý tisk Dr. Prokop Toman ml., Prahe 1927. brož., ex.45/80, ruční papír Zanders, obálka v přesahu pokrčená, velmi

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1998, Torst

Stav: Dobrý stav knihy; okraje obálky lehce pomačkané

1958, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka při horním okraji jen nepatrně opotřebená

1930, Jan Fromek