Vyvolávací cena: 250,- Více zde aukce

L. Kasalická: Živý třpyt

Internetová biblio nabídka od 16. do 18. prosince 2020 v Internetové aukci Vltavínu

https://www.auctions-art.cz/aukce.php?lang=cz&aukce=1&online=1

Pravidla aukce najdete v aukční vyhlášce, návod jak dražit zde.

Autor: Ludmila Jiřincová 1912 - 1994

podpis s věnováním a ilustrace L. Jiřincová, vydal L. Mazáč, Praha 1944, brož., 407s., stav velmi dobrý, nerozřezáno

kolorovaný linoryt

12,8 x 9

Stav: při okrajích lehce zašpiněný papír

sign. PD fleissig

tužka, lept, papír

značeno PD v desce VF 1947, 1x návrh na vánoční přání (tužka, pauzovací papír 11 x 14,3); 1x kolorovaný lept 9 x 12,6

30,5 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

1998, Centre tcheque de Paris

1996, Art et Fact

1938, Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství

Stav: Velmi dobrý stav obou svazků