Vyvolávací cena: 3000,- Více zde aukce

Kožuchy

Autor: Josef Úprka (1861 - 1940)

30 reprodukcí bar. kreseb J. Úprky, úvod Fr. Kretz, vyd. První české knihkupectví a nakladatelství Josef Pithart, Kroměříž 1920, volné listy v původních papírových deskách, potrhané okraje desek, hřbet vyspravován, velmi dobrý stav

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1930, Jan Štenc

Se 70 bar. tabulkami a 107 reprodukcemi v textu

Stav: Nepatrně prohnuté zadní desky, jinak velmi dobrý stav

1988, Index