Vyvolávací cena: 500,- Více zde aukce

K.H. Mácha: Marinka

Skvosty z naší nabídky Bibliofilské aukce Vltavínu, která vyvrcholí ve čtvrtek 26. listopadu 2020.

Předaukční výstava proběhne 23. - 26.5. v prostorách Aukční síně Vltavín po - čt 10-18 hod., v den aukce do 15 hod.

Pravidla aukce najdete v aukční vyhlášce, návod jak dražit zde.

Dražba bude mimojiné možná skrze online portál Livebid.

Autor: Karel Tondl 1893 - 1980

dřevoryty vyzdobil K. Tondl, text revidoval Dr. Fr. Frčma, vydal S.Č.U.G. Hollar, Praha 1925, Ex. 57/300, na ručním papíře Umbria, 46 s., polopergamenová vazba, výborný stav

prostorové leporelo, vydala Lidová demokracie – Vyšehrad, Praha 1983, velmi dobrý stav

15 + 9 původních kamenorytin s barev. litografií, návrh vazby a úprava C. Bouda, tisk Průmyslová tiskárna, vydal Ed. Fastr, Praha 1941, , pl. vazba, 194 + 186s., desky druhého dílu opotřebené, lehce rozvolněná vazba, jinak velmi dobrý stav

podpis L. Kuby na patitulu, katalog výstavy k 90. narozeninám v Mánesu, úprava Fr. Hudeček, vydal ČSVU a Národní muzeum, Praha 1953, 64s., brož., ob. při krajích drobně poškozená a lehce zašlá

litografie

16,1 x x 11,2

sign. PD J. Šerých 86, č. 18/100

30,5 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

Litografie

53,8 x 37,2

Sign. PD Martin Salajka 2010; 21/81

1976, Fayard et Dessain et Tolra

1977, Kodansha International

1989, Národní galerie