Vyvolávací cena: 1800,- Více zde aukce

K.H. Mácha: Máj

Autor: Julius Mařák (1831 - 1899)

vyzdobil J. Benda, frontispis gravura A. de Pian podle J. Mařáka, úpr. A. Macek, vazba L. Bradáč, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1911, brož., 86s., stav velmi dobrý

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1995, Divadelní ústav

Stav: Lehce zohýbané růžky, jinak velmi dobrý stav

1992, TON