POŠTOVNÉ ZDARMA (objednávka nad 1500,- Kč s platbou na účet předem)

Příjímáme umělecké předměty do jarních aukcí.

Vánoční otevírací doba:

23.12.                                    10 – 12 a 13 – 18 hod.

24.12. 2019 – 3.1. 2020          ZAVŘENO

Vyvolávací cena: 2500,- Více zde aukce

Herbář aneb bylinář

Samizdat, exil, bibliofilie, podpisy, avantgarda, Patočka, Kundera, Havel, Kantůrková, Picasso, staré tisky, Jednou nohou / Revolver Revue

Autor: Pietro Andrea Gregorio Mathioli (Matthioli, Mattioli) (1501 - 1577)

malé, bohatě ilustrované vydání s barevnými tabulkami, přeložil MUDr. a PHDr. Adolf Ambrož, barevné tabulky dle originálů A. Suchardové - Boudové, vydal B. Kočí, Praha 1929, 1268 s., poloplátěná vazba, prasklé plátno vazby na hřbetě, jinak výborný stav

33 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

30,5 x 39

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

1971, Československý spisovatel

Stav: Ušpiněná obálka, jinak dobrý stav

1997, Mladá fronta

1998, Svojtka a Co.

Stav: Při krajích pomačkaná obálka, jinak velmi dobrý stav