POŠTOVNÉ ZDARMA již nad 500,- (objednávka nad 500,- Kč s platbou na účet předem)

Přijímáme umělecké předměty do uměleckých aukcí.

Obchod  je otevřen v obvyklých otevíracích hodinách Po - Pá 10-12 13-18

Pozor! Dovolená od 29.6. do 8.7.

Obchod (výdej) bude po tuto dobu přerušen.

Knihy i grafiku objednávejte nejlépe přes eshop. Objednávky k osobnímu odběru již čekají .

Prosíme, dbejte o zvýšenou hygienu, děkujeme.

Vyvolávací cena: 2500,- Více zde aukce

Herbář aneb bylinář

Samizdat, exil, bibliofilie, podpisy, avantgarda, Patočka, Kundera, Havel, Kantůrková, Picasso, staré tisky, Jednou nohou / Revolver Revue

Autor: Pietro Andrea Gregorio Mathioli (Matthioli, Mattioli) (1501 - 1577)

malé, bohatě ilustrované vydání s barevnými tabulkami, přeložil MUDr. a PHDr. Adolf Ambrož, barevné tabulky dle originálů A. Suchardové - Boudové, vydal B. Kočí, Praha 1929, 1268 s., poloplátěná vazba, prasklé plátno vazby na hřbetě, jinak výborný stav

litografie

16,1 x x 11,2

sign. PD J. Šerých 86, č. 18/100

30,5 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1991, VBI

1988, Index

1984, Princeton Publishing Inc.

Stav: Dobrý