Vyvolávací cena: 1100,- Více zde aukce

H. de Balzac: Dívka se zlatýma očima

Autor: František Kobliha (1877 - 1962)

frontispis, výzdoba titulního listu, iniciály, viněta v závěru Fr. Kobliha, papír japon, vazba L. Bradáč, přel. K. Fiala, tisk J. Skalák, 4. sv. Knihy pro bibliofily vyd. Kamilla Neumannová, Praha 1913, kož. vazba se zlac. ražbou, zlatá ořízka, 114s., drobné oděrky a nečistoty na vazbě, velmi stav dobrý

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1930, Jan Štenc

Se 70 bar. tabulkami a 107 reprodukcemi v textu

Stav: Nepatrně prohnuté zadní desky, jinak velmi dobrý stav

2007, Jakura

1948, Dopravní nakladatelství

Stav: Velmi dobrý stav knihy; okraje obálky potrhané