Vyvolávací cena: 1300,- Více zde aukce

Babička

Autor: Zdeněk Burian (1905 - 1981)

ilustrace Z. Burian, 18 bar. i čb. kvašů a 2 kresby v přílohách a 34 pérovek v textu, doslov A. Veselý, tisk textu, jednobar. a tříbar. hlubotisku tiskárna Politika, vyd. Pavlík, Praha 1940, celopl. nakladatelská vazba ce zlacením a ražbou na deskách, 175s., velmi dobrý stav

kompletní série, obs. Indiánské léto, Rudý gentleman, Na válečné stezce, Do věčných lovišť a Vinnetouův odkaz, vyd. Návrat, Brno, 1993 a 1994, 5x pův. lamin. vazba, velmi dobrý stav všech svazků

obálka anonym, frontispis a ilustrace L. Bennett, secesní úprava, vlysy, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1926, pův. clpl. nakladatelská  zdobená vazba s obálkou, 207s., vazba mírně povolená, velmi dobrý stav

11x sign. barevná serigrafie, a krásná výzdoba knihy, desek a pouzdra K. Pacovská, vyd. Albatros, Praha, 1985, ex. 65/120 (dedikovaný), ruční papír, 10 graf. listů v knize, 1 na vnitřní straně ochranného kartonového pouzdra, vydáno k mezinárodnímu roku mládeže vyhlášenému OSN, kartonové desky + pouzdro, nestr., výborný stav

1971, Československý spisovatel

Stav: Ušpiněná obálka, jinak dobrý stav