Vyvolávací cena: 1300,- Více zde aukce

Babička

Autor: Zdeněk Burian (1905 - 1981)

ilustrace Z. Burian, 18 bar. i čb. kvašů a 2 kresby v přílohách a 34 pérovek v textu, doslov A. Veselý, tisk textu, jednobar. a tříbar. hlubotisku tiskárna Politika, vyd. Pavlík, Praha 1940, celopl. nakladatelská vazba ce zlacením a ražbou na deskách, 175s., velmi dobrý stav

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1963, Chr. Belser Verlag

Stav: Velmi dobrý stav knihy; horní okraj obálky lehce pomačkaný

2007, Jakura

1930, Jan Fromek