Vyvolávací cena: 1800,- Více zde aukce

Alfred Jarry: Nadsamec

Autor: Kamil Lhoták (1912 - 1990)

podpis a ilustrace K. Lhoták, překlad J. Zaorálek, doslov L. Kundera, Odeon, Praha 1968, plátěná s obálkou, obálka na hřbetu a rohu poškozená, lehce zkosený hřbet, jinak stav dobrý

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1944, H.F.G. Witherby

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka při krajích lehce potrhaná

1930, Jan Štenc

Se 70 bar. tabulkami a 107 reprodukcemi v textu

Stav: Nepatrně prohnuté zadní desky, jinak velmi dobrý stav

1992, TON